Esempi di in una frase

Mikael Ishak z dubletem! Lech Poznań z awansem
Ascoltare Mikael Ishak z dubletem! Lech Poznań z awansem pronuncia
Ascoltare Ishak show. Spacerek Lecha z przeszkodami w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Europy pronuncia
Ascoltare Lech Poznań - Valmiera FK 3:0. Świetny Mikael Ishak i młody Filip Szymczak zrzucili kamień z serca pronuncia
Lech Poznań zgodnie z planem. Dwa trafienia Ishaka, jedno Szymczaka
Ascoltare Lech Poznań zgodnie z planem. Dwa trafienia Ishaka, jedno Szymczaka pronuncia
Mikael Ishak przyzwyczai do siebie wyznawców Gytkjaera?

Tendenze di tendenza sul Ishak

Ascoltare Poznań zapłacze za Gytkjaerem? Czy Ishak lepiej wpasuje się do ofensywnego Lecha? pronuncia
Christian Gytkjaer strzelił dla Lecha 65 goli w 119 meczach. Został najlepszym strzelcem wśród obcokrajowców grających w Kolejorzu. – I gdy strzelał, to było bardzo dobrze. Problem w tym, że..Visualizza l'articolo
weszlo weszlo
Ekstraklasa: Szwed Ishak zdobył pierwszą bramkę nowego sezonu
Ascoltare Ekstraklasa: Szwed Ishak zdobył pierwszą bramkę nowego sezonu pronuncia
Szwedzki piłkarz Lecha Poznań Mikael Ishak zdobył pierwszego gola w nowym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Pokonał bramkarza KGHM Zagłębia w doliczonym czasie pierwszej połowy inauguracyjnego spo..Visualizza l'articolo
Dziennik Dziennik
Dwie bramki Ishaka, pewne zwycięstwo Lecha w eliminacjach Ligi Europy [skrót]
Ascoltare Dwie bramki Ishaka, pewne zwycięstwo Lecha w eliminacjach Ligi Europy [skrót] pronuncia
Liga Europy: Lech - Valmiera. Kolejorz w pierwszej połowie nie potrafił potwierdzić przewagi, po przerwie do bramki trafiali Mikael Ishak i Filip Szymczak i gracze Dariusza Żurawia pewnie aw..Visualizza l'articolo
Onet Onet
Mikael Ishak to piłkarz, na którym większość kibiców Lecha w pierwszej połowie wieszała psy. Jego bramka przed przerwą pokazała jednak, gdzie na boisku najlepiej czuje się szwedzki napastnik..Visualizza l'articolo
futbolnews.pl futbolnews.pl
W Poznaniu wszystko zgodnie z planem. Lech w spotkaniu 1. rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europy z łotewską Valmierą był zdecydowanym faworytem. Rywale dzielnie bronili się do 59. minuty..Visualizza l'articolo