Górnik Polkowice - Motor Lublin 1:1. Zobacz skrót meczu
Ascoltare Górnik Polkowice - Motor Lublin 1:1. Zobacz skrót meczu pronuncia
Ascoltare PKO Ekstraklasa. Marek Saganowski odszedł z Legii Warszawa. Przejmie Motor Lublin? pronuncia
Motor Lublin wygrał z Hutnikiem Kraków 3:0. Wypowiedzi pomeczowe (wideo)
Ascoltare Motor Lublin wygrał z Hutnikiem Kraków 3:0. Wypowiedzi pomeczowe (wideo) pronuncia
Ascoltare GKS Katowice wygrał szósty mecz z rzędu. Motor Lublin trafiony w trzeciej minucie doliczonego czasu gry pronuncia
Motor Lublin staje przed trudnym wyzwaniem. Gra w Katowicach z GKS-em
Ascoltare Motor Lublin staje przed trudnym wyzwaniem. Gra w Katowicach z GKS-em pronuncia
{{phrase.phrase }}
Ascoltare :word pronuncia {{phrase.phrase}}
{{phrase.vote_count}} Giudizi valutazione valutazione Giudizi
Mostrare di più meno Frase

Motor Lublin dovrebbe essere in frase

Tendenze di tendenza sul Motor Lublin

Marek Saganowski za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa. "Sagan" w stołecznym klubie pracował nieprzerwanie od ośmiu lat. Najpierw w roli piłkarza, a następnie jako szkol..Visualizza l'articolo
Polskapresse Sp. z o.o. Polskapresse Sp. z o.o.
We wczorajszym meczu na Arenie Lublin Motor Lublin odniósł zwycięstwo nad Hutnikiem Kraków. Wszystkie bramki w meczu padły w drugiej połowie. Dwa razy do krakowskiej bramki trafił Daniel Świ..Visualizza l'articolo
lublin112 lublin112
GKS Katowice mknie w kierunku I ligi. W niedzielę ekipa z Bukowej zdobyła cenne punkty w meczu z Motorem Lublin.
katowice.wyborcza katowice.wyborcza
Piłkarze II-ligowego Motoru z pewnością przystąpią do niedzielnego meczu w Katowicach podbudowani ostatnią wygraną z Hutnikiem. Krakowianie to jednak ostatni zespół w tabeli, a GKS jest wice..Visualizza l'articolo
lublin.wyborcza lublin.wyborcza
Ascoltare Motor Lublin przebudował skład. "Wiem, że wiele osób kręci nosami na Krzyśka Buczkowskiego" pronuncia
Działacze Motoru Lublin postanowili przebudować drużynę przed nowym sezonem. Odeszło aż czterech zawodników, ale na stanowisku trenera już niemal na pewno zostanie Jacek Ziółkowski.